הטיפולים הניתנים במכון מותאמים לצרכי האדם הפונה.
להלן מגוון הטיפולים המוצעים :
טיפול פרטני
טיפול אחד על אחד עם פסיכולוג/ית מומחה. הטיפול מתבסס על המסורת הפסיכו דינמית, תוך שילוב הבנות ופרקטיקה מתורות הסוד.
ליצירת קשרטיפול זוגי
טיפול הנועד לעזור לבני הזוג לייצר חיים משותפים טובים יותר, המבוססים על התפתחות משותפת, תקשורת, הבנה, סבלנות וסובלנות. לתורות הסוד יש אינסוף תרומות בהקשר זה.
ליצירת קשרהדרכות הורים
טיפול הנועד להדריך את ההורים כיצד למלא, לממש ולשכלל את תפקידם ההורי ובכך לסייע לילדיהם (בכל גיל שהוא). הדרכת הורים הינה כלי יעיל ביותר והרבה פעמים חוסכת את הפניית הילד לטיפול פסיכולוגי. גם אם יש צורך בטיפול פסיכולוגי של הילד, ישנה חשיבות קריטית להדרכות הורים, כדי לאפשר להטמיע את השינוי בטיפול במסגרת המשפחתית ולהתאים את הסביבה המשפחתית לצרכים ההתפתחותיים ולאתגרים ההתפתחותיים המופיעים.
ליצירת קשרהדרכות לאנשי מקצוע
אנו מציעים עזרה ייחודית למטפלים, המעוניינים להיעזר או לשדרג תהליך טיפולי קיים במתכונת של מפגש חד פעמי ארוך או סדרת מפגשים, בהם ניתן מיפוי עומק של המתרחש אצל המטופל וכן בתוך הטיפול.

בעבודה מסוג זה ניתן פענוח הנשען על אינטגרציה בין ידע רוחני עתיק לבין ידע פסיכולוגי, המאפשר התבוננות יוצאת דופן בחייו של המטופל ובכוחות הפועלים בו, במטפל ובטיפול. עזרה כזו יכולה להוציא טיפולים קיימים מתקיעות או להביאם להתקדמות ולהעמקה חדשים ומשמעותיים. כמו כן, בעבודה מסוג זה יכול המטפל לקבל תובנות מעמיקות לגבי עצמו כאיש טיפול ובכלל.
ליצירת קשרמיפויים
אנו מציעים עזרה ייחודית ליחידים או לזוגות אשר מרגישים שחייהם אינם מתנהלים לפי שביעות רצונם. במפגש חד פעמי, או סדרת מפגשים, ניתן ל"מפות" את הכוחות הפועלים בחייהם ולכוון אותם לדרך שתקדם אותם.
ליצירת קשרליווי והכוונה רוחנית
לאנשים שרוצים להתעמק בתחום הרוחני.
ליצירת קשר


2013 (c) לטיפול והתפתחות נפשית ורוחנית